HomeTechnologyAgata Młynarska Ethereum 2.0 Proair opinie – oszustwo lub legalny?

Agata Młynarska Ethereum 2.0 Proair opinie – oszustwo lub legalny?


Skandal: Zarząd TVN odmawia komentarza na temat swojego pracownika Kuby Wojewódzkiego

Podczas transmisji na żywo programu „Kuba Wojewódzki Show” rozwinął się poważny skandal pomiędzy prowadzącym Kubą Wojewódzkim a gościem Agatą Młynarską. Podczas gorącej dyskusji Kuba Wojewódzki kwestionował prawdziwość słów Agaty Młynarskiej, nazywając uczestniczkę kłamcą przed tysiącami widzów na żywo. W odpowiedzi na incydent kierownictwo stacji telewizyjnej zdecydowało się usunąć wywiad z anteny, odmawiając komentarza na temat sytuacji i zachowania prezentera Kuby Wojewódzkiego.

MIMO WSZYSTKICH TRUDNOŚCI NASZA REDAKCJA ZDECYDOWAŁA SIĘ OPUBLIKOWAĆ TEN WYWIAD:

Kuba Wojewódzki: “Praktycznie nie pracujesz – nigdy nie uwierzę, że żyjesz z jednej pensji! Rok temu jeździłeś starym samochodem i mieszkałaś w małym mieszkaniu. Jak udało Ci się dokonać tyle zmian?”.

Agata Młynarska: “Moje życie rok temu jest dla mnie jak poprzednie życie! Teraz mieszkam w domku na wsi, miesiąc temu kupiłam mieszkanie do wynajęcia, a starego samochodu pozbyłem się dawno temu – teraz Jeżdżę nowym Land Roverem, ale dużo pracuję, więc nie zarzucaj mi, że jestem leniwa. Jestem w stanie zrozumieć Twoje zdziwienie, ale polecam po prostu zmienić tryb życia.”

Kuba Wojewódzki: “Wszystko dobrze wygląda tylko w teorii! Codziennie muszę się męczyć w pracy, aby wyżywić rodzinę. I wiesz co z tego mam? Zawsze brakuje mi pieniędzy”

Agata Młynarska: “Jaki jest problem w tym, żeby pomyśleć z innej perspektywy? Po prostu zaakceptuj fakt, że praca to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy. Kiedy ktoś mi mówi, że mam szczęście to śmieję mu się w twarz. Dziś wszystko czego potrzebujesz, żeby się wzbogacić bez wstawania z kanapy jest w Internecie.”

Kuba Wojewódzki: “Więc mówisz, że każdy może zarabiać tak jak Ty? Nie chcę mi się w to wierzyć…”

Po tym zdaniu Agata Młynarska bardzo się rozzłościł. Uczestniczka zaczął kłócić się z Kubą Wojewódzkim, pokazując jemu coś na swoim telefonie.

Agata Młynarska: “Nie wierzysz mi? Daj mi 1050 zł, a zmienię to w milion w ciągu 3-4 miesięcy! Wszystko zależy od Ciebie i czy tego chcesz, czy nie.”

Kuba Wojewódzki: “Wszyscy widzowie zauważyli, że pokazałaś mi stronę, na której zarabiasz, a nasza kamera uchwyciła link! Dlaczego zdecydowałaś się pokazać tą stronę na żywo wiedząc, że mogłoby to zaszkodzić państwu?”

Agata Młynarska: “Nie róbcie ze mnie potwora, chcę dać z siebie wszystko i otworzyć ludziom oczy na prawdę. Dlaczego komukolwiek miałby przeszkadzać dodatkowy dochód?”

Kuba Wojewódzki: “Pomyśl o tym: jeśli wszyscy zaczną się bogacić, kto będzie pracował w szpitalach, szkołach, sklepach i fabrykach? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?”

Agata Młynarska: “„Myślę, że ludzie powinni mieć wybór, w jaki sposób zarabiają pieniądze – ciężko pracując przez całe życie czy spędzając godzinę dziennie siedząc w łóżku. Jeśli nie wierzysz w to, co mówię, przekonaj się sam. Daj mi Twój telefon, a ja zarejestruję Cię na platformie Ethereum 2.0 Proair. Chcę, żeby nasi widzowie zobaczyli, że platforma działa, a dochód pasywny jest w zasięgu ręki dla każdego z nich.”

Kuba Wojewódzki przekazał swój smartfon, po czym Agata Młynarska zarejestrowała konto dla Kuby Wojewódzkiego na platformie pod tym linkiem. Pięć minut później Agata Młynarska oddała telefon Kubie Wojewódzkiemu.

Agata Młynarska: “Właśnie zarejestrowałam Cię na platformie Ethereum 2.0 Proair i dokonałem minimalnej wpłaty wynoszącej 1050 zł. Sprawdźmy za pół godziny, ile pieniędzy udało Ci się pasywnie zarobić na tej platformie”

Kuba Wojewódzki: “OK, sprawdźmy jak wygląda sytuacja na platformie. Ile tak naprawdę można na tym zarobić? A co z ludźmi, dla których 1050 zł to duża suma? A może myślisz, że każdy posiada takie oszczędności?”

Agata Młynarska: “Kiedy dowiedziałam się o Ethereum 2.0 Proair, sam nie miałam żadnych dodatkowych pieniędzy, ponieważ przechodziliśmy pandemię i moja wypłata znacząco się zmniejszyła. Musiałam użyć swojej starej karty kredytowej i od tego wszystko się zaczęło.”

Kolejne pół godziny wywiadu upłynęło na rozmowach o pracy i wspomnieniach pracy w telewizji w czasie pandemii. Po długiej rozmowie Agata Młynarska powróciła do tematu dochodu pasywnego.

Agata Młynarska: “Sprawdźmy Twoje konto! Ile udało Ci się zarobić w ciągu tych 30 minut, kiedy rozmawialiśmy?”

Kuba Wojewódzki otworzył konto na platformie Ethereum 2.0 Proair i nie krył zdziwienia. W ciągu zaledwie 30 minut program wykonał 3 transakcje: jedna z nich przyniosła niewielki dochód, ale dwie pozostałe osiągnęły dobre zyski. Saldo wzrosło z 1050 zł do 1620 zł.

Kuba Wojewódzki: “570 zł zysku netto! Niesamowite!”

Agata Młynarska: “Teraz wyobraź sobie, ile pieniędzy może być na koncie w bilansie za miesiąc. W ciągu zaledwie jednego miesiąca te 1050 zł może zamienić się na 27 000 lub 30 000 złotych! Wystarczy, że zarejestrujesz się przez ten link, poczekasz na telefon od menedżera platformy Ethereum 2.0 Proair, aby aktywował Twoje konto. Następnie po aktywacji wpłać na konto 1050 zł.”

Kuba Wojewódzki: “To brzmi kusząco! Ale nadal nie jestem pewien, czy ta informacja powinna być dostępna dla wszystkich…”

Agata Młynarska: “To tylko Twoja opinia i zachowaj ją dla siebie. Nie czuję się źle, dzieląc się tą informacją, jeśli może ona pomóc innym osobom”

Jeśli miałaś szczęście przeczytać ten artykuł, pamiętaj, że może on wkrótce zostać usunięty, tak jak miało to miejsce w przypadku tej transmisji telewizyjnej. Zatem jak najszybciej zapisz sobie oficjalny link do Ethereum 2.0 Proair, który został dostarczony bezpośrednio dla naszego zespołu redakcyjnego przez uczestnika wywiadu.

Jeden z naszych redaktorów wiadomości zdecydował się wypróbować tę platformę i napisał szczegółowy raport opisujący swoje doświadczenia.

Leszek Żurawski – Redaktor wiadomości

Dzień 1:

“Z początku myślałem, że to skomplikowane, ale mimo wszystko byłem zdeterminowany, musiałem sprawdzić, o co tyle szumu. Skorzystałem z karty kredytowej, wtedy jeszcze nie miałem wystarczających środków na koncie, żeby wpłacić depozyt minimalny. Z powodzeniem doładowałem konto na 1050 zł i czekałem, żeby zobaczyć, jak potoczą się sprawy.

Nic się nie działo. Pomyślałem, że dałem się zrobić w balona, ale po paru minutach algorytm ruszył z kopyta. Włosy stanęły mi dęba na widok statystyk – moja pierwsza transakcja przyniosła stratę na 115 zł!

Pierwsze minuty z tą platformą to same straty, ale kolejne dwie transakcje dały mi dobrze zarobić. W ciągu kilku minut moje saldo wzrosło z 1050 do 1521 zł!”

Dzień 2:

“Jak tylko wstałem, od razu sprawdziłem saldo, miałem już 3615 zł! W ciągu zaledwie jednego dnia podwoiłem ilość środków. Postanowiłem nie wypłacać zysku i poczekać jeszcze tydzień”

Dzień 7:

“Nie sprawdzałem swojego salda na platformie Ethereum 2.0 Proair przez cały tydzień. To były ciężkie dni, bałem się, że moich pieniędzy już tam nie ma”

Zaraz po tym, jak wróciłem do biura, rzuciłem okiem i okazało się, że 85% moich transakcji przyniosło zysk. Pozostałe 15% nie poszło po mojej myśli, co nie zmienia faktu, że i tak wszystko się opylało i to bardzo. Miałem 22,000 zł na koncie! Wypłaciłem 20,000 zł, żeby sprawić żonie prezent. Kasę miałem już w ciągu godziny, a resztę zostawiłem, żeby dalej zarabiać.

Dołączam wyciąg z konta:

“Nie ma nic lepszego pod słońcem niż platforma Ethereum 2.0 Proair! Jeśli nie wypłaciłbym zysków, to z 1050 zł zrobiłbym milion w 11 tygodni.”.

Zarabianie na Ethereum 2.0 Proair w kilku prostych krokach:

  • Skorzystaj z linka udostępnionego przez Agatę Młynarską.
  • Twój osobisty menedżer skontaktuje się z Tobą wkrótce po rejestracji.
  • Doładuj swoje konto. Depozyt minimalny do rozpoczęcia programu wynosi 1050 zł.
  • Po kilku minutach program zacznie przeprowadzać transakcje.
  • Wypłaty można dokonać w dowolnej chwili. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie w ciągu 2-3 godzin (w zależności od danego banku).

OFICJALNA STRONA

Source

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr serrrr